TEHOTENSKÁ MASÁŽ

Tehotenská masáž je určená pre všetky budúce mamičky od ukončeného tretieho mesiaca tehotenstva s výnimkou ôsmeho mesiaca. Osobne nedoporučujem absolvovať masáž medzi 31. a 37. týždňom tehotenstva. V tomto období vám môže byť poskytnutá len 20 min. masáž krčnej chrbtice “KLASICKOU TECHNIKOU” Samozrejme, pocit bezpečia je dôležitý, preto pred začatím masáže konzultujte svoj zdravotný stav s gynekológom

 Cena: od 15 €

Pohoda pre oboch.

Tehotenská masáž sa teší čoraz väčšej popularite. Nie je sa čomu čudovať.

Ženský organizmus v období tehotenstva prechádza viacerými zmenami, preto je dôležité venovať mu náležitú pozornosť.

Tehotenskú masáž vykonávam technikou, ktorá je bezpečná pre dieťatko i matku. Prináša pohodu a spokojnosť, ktorá je dôležitá aj pre vývoj dieťaťa.  

Masáž pomáha lepšie prekonávať únavu a vnútorné napätie, uľavuje od bolestí chrbta a hlavy, skvalitňuje spánok, posilňuje svaly, uľavuje kĺbom, a pomáha predchádzať nepríjemným opuchom končatín. Tehotenská masáž je veľmi obľúbená aj vďaka olejom, ktoré používam. Zvyšujú elasticitu pokožky, a tak pôsobia preventívne proti striám. Zo skúseností viem, že každá nastávajúca mamička má individuálne potreby, a preto na ne pri masáži kladiem dôraz.

Tehotenská masáž je určená pre všetky budúce mamičky od ukončeného tretieho mesiaca tehotenstva s výnimkou ôsmeho mesiaca. Osobne nedoporučujem absolvovať masáž medzi 31. a 37. týždňom tehotenstva.

 

Samozrejme, pocit bezpečia je dôležitý, preto pred začatím masáže konzultujte svoj zdravotný stav s gynekológom.